Aktuelle nyheter

49,2mm regn

Lyn, torden og heftige regnbyger preget søndag ettermiddag. Hele 49,2mm ramlet ned, og gjorde små...

Stor suksess for demodagen

Hele 12 medlemmer kom på Callaway´s custom fitting, og flere testet swing og køller ellers på...

Wenche og Roar rundevinnere

Wenche og Roar vant fjerde runde. Wenche var igjen overlegen i dameklassen med 19 poeng, mens Roar...

Fullt på kurs

Nærspill og bunkertrening. 17 på kurs, og to fine ettermiddagstimer på Gjersjøen med pro Stian og...

Værutsikter i dag
Tidsrom Vær Temp. Vind

Været er hentet fra yr.no, levert av NMI og NRK

"Live" vær og bilde fra banen

Klikk på bildet for å se live vær




Gjersjøen Golf

Kurud gård
Gamle Mossevei 100
1420 Svartskog

VIPPS: 17108
Tel Klubbhuset: 400 70 964
Tel Daglig leder: 404 96 720
E: kontakt(at)gjersjoengolf.no

Greenfee

Alle dager:

9 hull

kr. 250,-         

18 hull

kr. 400,-         

Juniorer (under 18):

kr. 120/175    

 

June - 2018
S M T W T F S
  01 02
03 04
05
06
07
08 09
10 11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22 23
24 25
26
27 28 29 30
Thursday, 07. June 2018
Thursday, 14. June 2018
Saturday, 16. June 2018
Thursday, 21. June 2018
Thursday 21.06.2018
Damegolf
Friday 3.08.2018
Fourball bestball kl 17:00
Thursday 9.08.2018
Damegolf kl 18:00
Thursday 16.08.2018
Damegolf kl 18:00
Thursday 23.08.2018
Damegolf kl 18:00
Thursday 30.08.2018
Damegolf kl 18:00
Thursday 6.09.2018
Damegolf kl 17:30
Thursday 13.09.2018
Damegolf kl. 17:30
Saturday 15.09.2018
Gjersjøen Open – 18 hull.
Saturday 11.08.2018 to Saturday 11.08.2018
Klubbmesterskapet
theDudeCopyright © 2015 GjersjoenGolf.no